Trasa autobusu 675 - PKS Gdynia 675: Bolszewo Główna Kościół => Bojano -
Przystanki autobusowe
- 1 - Bolszewo Główna - Kościół 02
- 2 - Bolszewo Glińskiego 02
- 3 - Bolszewo Świerkowa 02
- 4 - Bolszewo Łąkowa 02
- 5 - Wejherowo Tartaczna 04 n/ż
- 6 - Wejherowo Budowlanych 02
- 7 - Wejherowo Tartaczna MZK n/ż 02
- 8 - Wejherowo Sobieskiego - GS 02
- 9 - Wejherowo Mickiewicza - Ratusz 02
- 10 - Wejherowo Reformatów 02
- 11 - Wejherowo Cmentarz 02
- 12 -
- 13 - Wejherowo Odrębna 02
- 14 - Gniewowo Leśniczówka 02 n/ż
- 15 - Gniewowo Ogrodowa n/ż 02
- 16 - Gniewowo Spacerowa 01
- 17 - Nowy Dwór Wejherowski, Faltom
- 18 - Bieszkowice, Jednostka Wojskowa
- 19 - Koleczkowo, Pod Lasem
- 20 - Koleczkowo, Szkoła
- 21 - Koleczkowo - Poczta
- 22 - Reszki
- 23 - Piekiełko